مجموعه حوله هما شما را به خرید بهترین حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید حوله تبلیغاتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تولید حوله تبلیغاتی

تولید حوله تبلیغاتی یکی از انواع تبلیغات برای شرکتها ، مدارس، کارخانه جات و همچنین آموزشگاهها و  موسسات فرهنگی ورزشی می باشد که به علت پر مصرف بودن این محصول ، متقاضی فراوانی برای تولید حوله تبلیغاتی وجود دارد.

حوله یکی از لوازم شخصی می باشد که به دلیل دوام و ماندگاری و استفاده روزمره از آن می تواند یکی از بهترین انواع تبلیغ برای کالاها باشد.

شرکتها و موسسات بزرگ راههای مختلفی را برای تبلیغات خودانتخاب می کنند.
از چاپ سررسید تا خودکار ،ساعت و غیره که با صرف هزینه هایی برای آنان همراه می باشد.
در تولید حوله تبلیغاتی که براساس درخواست وسفارش موسسات انجام میگیرد ، آرم یا لوگو شرکت ویا اسم آن شرکت بر روی حوله بافته و یا چاپ می گردد.

حوله به عنوان یکی از پر کاربردترین و جلو چشم ترین وسایل مصرفی ،می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات باشد .

حوله ثمین از امکانات پیشرفته در تولید حوله تبلیغاتی که به صورت بافته یا برجسته و همچنین چاپی برخوردار می باشد.
تولیدی حوله ثمین میتواند طرحهای شما را نیز به صورت کامپیوتری و دیجیتالی با هر نقش ونگاری که مد نظر سفارش دهند باشد ، انجام دهد .

حوله ثمین در تولید حوله تبلیغاتی از بهترین نخ پنبه و الیاف استفاده کرده و برای جلوه دادن به لوگو و اسم شرکتها ،نخ ابریشمی طلایی با بهترین کیفیت را بکار می برد.

همچنین برای تولید حوله تبلیغاتی می توانیم اسم و نشان شرکت را به صورت بافته و برجسته برای جلوه بیشتر وپایداری آن بنا به سفارش متتقاضی انجام دهیم .
حوله ثمین افتخار آن را دارد که توانایی تولید انواع حوله از جمله حوله تبلیغاتی را در تیراژ بالا و در رنگ بندی گوناگون بنا به در خواست مشتریان را دارا می باشد .

انواع تولید حوله تبلیغاتی

  • حوله چاپی
  • حوله ابریشم بافت
  • حوله گل برجسته
  • حوله بافت تبلیغاتی

فقط کافیست که با یک تماس درخواست خود را به همراه طرح مورد نظرتان برای ما ارسال دارید تا در کمترین زمان ممکن و به بهترین قیمت سفارشات شما را تحویل دهیم .