مشاوره و سفارش

حوله تن پوش یا حوله پالتویی

این نوع حوله ها که گاهی با نام “حوله لباسی” به کاربرده می شوند، حوله حمام بوده که پس از آن استفاده می شود و تمامی نواحی بدن را در برمی گیرد. حوله تن پوش تقریبا سالهاست که محبوبیت خاصی بین مردم پیداکرده و در رنج های سنی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. حوله تن پوش کودک از رایج ترین حوله های تن پوش است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این حوله ها به “حوله پوشیدنی” نیز در میان مردم مشهور شده اند. حوله تن پوش(پالتویی) را به انگلیسی bathrobe می گویند که به معنی حوله حمام یا حوله پوشیدنی حمام است.

انواع حوله

انواع مختلفی از حوله‌های پارچه‌ای مورد استفاده خانگی قرار می‌گیرند، از جمله حوله‌های دستی، حوله حمام و حوله‌های آشپزخانه. در آب و هوای گرم، مردم ممکن است از حوله‌های ساحلی استفاده کنند. حوله‌های کاغذی در دستشویی فضاهای تجاری یا اداری برای کاربران فراهم می‌شوند تا دست‌هایشان را خشک کنند. حوله کاغذی همچنین در استفاده خانگی برای پاک کردن، تمیز کردن و خشک کردن در کارهای مختلف استفاده می‌شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
حوله-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه حوله هما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع حوله آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه حوله هما

محمد رضا اله یاری بیک