مجموعه حوله هما شما را به خرید بهترین حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانهراه تشخیص حوله های حوله های دستی هتلی با کیفیتحوله ها چگونه الیافی هستند؟مژده !!! خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانه

خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانه

خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانه یکی از روش های پر سود در تامین حوله های مورد نیاز شما است. با این راه کار خواهید توانست قیمت فوق العاده کم تری برای خرید های خود در نظر بگیرید و بقیه آن را صرف سایر هزینه ها کنید. یا می توانید میزان خرید خود را افزایش دهید.

همه چی بر می گردد به خواست و انتخاب شما که دقیقا چه چیزی بخواهید. در نهایت ما در اینجا خواهیم بود تا بهترین حوله های هما را با نازل ترین بها در اختیارتان قرار دهید. توجه داشته باشید که تولیدی بزرگ حوله هما از جمله کارخانه های داخلی است که می تواند با بهترین مواد خام اولیه و تکنیسین و ماشین لات برترین حوله های روز را تولید نماید.

شما تنها کافیست میزان و مدل حوله ای که مد نظر دارید را به ما بسپارید تا با قیمت عالی و تحویل سریع خود، شما را سورپرایز نماییم. مدل حوله های شما چه حوله های دستی هتلی باشد چه حوله سر، با تولیدی حوله هما می توانید در سریع ترین زمان ممکن آن ها را به دست آورید. حوله های دستی هتلی از جمله حوله های هستند که از کیفیت عالی بهره مند هستند و بسیار پر فروش اند.

پس با انتخاب دقیق نوع حوله مورد نظر به جهت فروش عالی، می توانید گامی بزرگ در کسب و کار خود بردارید. خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانه هما بزرگ ترین گامی خواهد بود که در جهت پیشبرد هرچه بهتر و ارزنده تر کسب و کار خود خواهید توانست بر دارید. پس همین امروز با ما تماس بگیرید و خرید بی واسطه حوله های دستی هتلی خود را از تولیدی هما انجام دهید. راه های ارتباطی سریع با ما در این مقاله وجود دارد.

راه تشخیص حوله های حوله های دستی هتلی با کیفیت

حوله های دستی هتلی، از نوع حوله ها دارای نسبت GSM بالایی هستند. این درجه بیان کننده میزان وزن به متر مربع حوله است که هرچه قدر بیشتر باشد، کیفیت حوله شما نیز بالا تر و بیشتر خواهد بود.

به طور کلی، حوله های که دارای درجه GSM بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ هستند، با کیفیت ترین نوع حوله ها به شمار می آیند. در حالی که حوله های بین ۲۰۰۳۰۰ GSM بی کیفیت محسوب می شوند.

به عنوان یک قانون کلی، آن دسته از حوله های که دارای بالا ترین درجه GSM هستند، معمولاً ضخیم تر و لوکس تر از حوله های دارای کیفیت پایین طیف هستند.

این مقایسه را با یک نمونه به خوبی نشان می دهیم. شما می دانید، حوله های پنبه ای مخمل خواب دار و مصری که هنگام اقامت در هتل های لوکس و سطح بالا دریافت می کنید، وزن بالا تری دارند. این نشانه کیفیت عالی آن ها است. این نوع از کیفیت و مرغوبیت در حوله های دستی هتلی نیز به خوبی دیده می شود.

به صورت یک استثنا نیز می توان گفت که، برخلاف انتظار همیشه تعداد GSM کم مترادف با کیفیت پایین نیست. باید گفت که GSM پایین همیشه به این معنی نیست که حوله از کیفیت بالایی برخوردار نیست و نمی تواند ارزش خرید خود را نشان دهد. به عنوان مثال پنبه ترکی نازک تر از پنبه مصری است اما هر دو در ساخت حوله های با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرند.

در نتیجه یکی از حوله ها دارای نسبت GSM کمتر است اما حقیقت این است که کیفیتی فوق العاده دارد. پس توجه داشته باشید که همیشه استثنا های وجود دارد. حوله های با GSM پایین اغلب انواع حوله های هستند که می خواهید در محیطی که تقریباً باید حوله ها یکبار مصرف باشد استفاده می کنید.

حوله ها چگونه الیافی هستند؟

یک حوله ویژگی های فوق العاده بسیار و منحصر به فردی دارد. در ابتدایی ترین این ویژگی ها باید گفت که حوله ها باید نرم و لطیف باشد. هر چه حوله ای نرم تر و لطیف تر باشد آرامش فوق العاده تری به فرد در حین استفاده از آن را خواهد داد.

همچنین حوله ها باید قوی و بسیار جاذب باشند. منظور از قوی بودن این است که باید طول عمر بالایی داشته باشند تا بتواند مدت زمان بیشتری از آن استفاده کرد و به صرفه تر باشد.

به بیان دیگر حوله ها نباید زود از بین برود یا رنگ ان ها در نتیجه شستشو از بین برود. رنگ پریدگی خود یکی از مواردی است که کیفیت حوله را نابود خواهد کرد. حتی می تواند به سبب رنگ کردن سایر حوله ها در حین شست و شو، آسیب های جبران ناپذیری هم به همراه آورد.

حوله، پارچه ای با حلقه های نرم بافته شده که به آن اجازه می دهد مقدار زیادی رطوبت را جذب کند. همه چیز با قرار گرفتن نخ های تک تک پنبه ای در کنار هم شروع می شود. نخ های مرغوب تا ۴۳ مایل نیز روی یک قرقره پیچیده می شود. این طول کمک می کند تا یک بافت فوق العاده یک دست در ساخت حوله در انتظار شما باشد.

همچنین برای ساخت حوله ها، قرقره های از نخ ضخیم و نازک از همه رنگ های مختلف وجود دارد. حتی اگر قرار است یک حوله چند رنگ باشد و دارای طرح های مختلف و خاص باشد، از همان ابتدا از نخ های رنگ شده مختلف استفاده می شود.

مژده !!! خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانه

خرید بی واسطه حوله دستی هتلی از کارخانه بسیار ساده تر از آنی شده است که تصور ان را داشته باشید. تنها با یک تلفن می توانید هر تعداد حوله که می خواهید را در کم ترین زمان ممکن سفارش دهید. بهترین نوع حوله ها را تهیه کنید تا بهترین عرضه کننده در حرفه خود باشید و فروشی بالا به دست آورید.

کیفیت زمانی معنی دارد که بتواند به خوبی معرف بهترین و ارزنده ترین حالت خود باشد. به طور مثال اگر کالای مورد استفاده شما حوله باشد، باید کیفیت خود را در سری موارد مختلفی نشان دهد. از جمله ضخامت و قدرت جذب رطوبت. و یا کرکی بودن و نرم بودن آن و ثبات فوق العاده رنگ آن ها.

هر کدام از این موارد در صورت عدم وجود می تواند باعث کاهش کیفیت در حد کم تا فوق العاده زیاد باشد. به طور مثال وقتی رنگ حوله ها ثابت نباشد، هرچه قدر نیز کیفیت حوله بالا باشد و مواد خام استفاده شده در آن با کیفیت باشد، بی فایده است.

اما اگر کرکی و زیاد نرم هم نباشد تا حد کمی می تواند کیفیت آن را تحت تاثیر بگذارد. به همین خاطر در هنگام خرید حوله ها سعی کنید حداقل به چند مورد اساسی توجه خاص داشته باشید.

با این دقت نظر می توانید تا حد زیادی در انتخاب خود هوشمندانه تر عمل کنید. ما در این مقاله چندین نکته کاربردی در مورد اینکه چگونه کیفیت واقعی حوله ها را تشخیص دهید، بحث خواهیم نمود.

مواردی که بسیار خلاصه و آسان کمک می کنند تا بتوانید بهترین ها را تهیه و سالیان متمادی از آن استفاده کنید. در صورت درخواست خرید نیز می توانید با شماره درج شده در سایت و یا پر کردن فرم درخواست در قسمت بالا، با ما در ارتباط باشید.